Jesteś tutaj: Strona główna » Sport Szkolny » Kalendarze rozgrywek » Archiwum » Kalendarze rozgrywek 2013/2014

AKTUALNOŚCI

Strona 1 z 16  > >>

cze 24, 2014
Bardzo dobry występ reprezentacji naszego powiatu.
cze 13, 2014
Tradycyjnie, jak co roku, szkoły zorganizowały konkurs na "Najaktywniejszego Sportowca Szkoły".
cze 11, 2014
Zakończono sportową rywalizację szkół powiatu gryfińskiego w roku szkolnym 2013/2014.
cze 9, 2014
6 czerwca na stadionie przy ZS w Gryfinie odbyła się XXXIV Olimpiada Przedszkolaków
Kalendarze rozgrywek - rok szkolny 2013/2014
.
SZKOŁY PODSTAWOWE

Nazwa imprezy

Rejonowe
(rejon Gryfino)

Powiatowe

Regionalne

Półfinały Wojewódzkie

Finały Wojewódzkie

Sztafetowe Biegi Przełajowe

24.09.2013
Gryfino

11.10.2013
Gryfino

-------

-------

17.10.2013
Tychowo
dziewczęta
chłopcy

Mini Piłka Nożna - dz.


21.10.2013
Gryfino


29.10.2013
Gryfino

02.06.2014
Gryfino

09.06.2014
Gryfino

09.06.2014
Stargard Szczeciński

Mini Piłka Nożna - chł.

03.04.2014
Gryfino

15.04.2014
Gryfino

21.05.2014 Dębno

04.06.2014
Dębno

18.06.2014
Szczecin

Unihokej
-------------

dz. 13.11.2013
Chwarstnica
-----
chł. 13.11.2013
Gardno

dz. 28.11.2013
Trzcińsko-Zdrój

------
chł. 28.11.2013
Widuchowa

07.03.2014
Dębno

-------

dz. 10.04.2014
Mrzeżyno
-----
chł. 08.04.2014
Tuczno

Szachy – drużynowe

-------

19.11.2013
Gryfino


22.11.2013
Gościno

Drużynowy tenis stołowy

10.12.2013
Gryfino

12.12.2013
Swobnica

07.03.2014
Police

-------

18.03.2014
Międzyzdroje

Mini Piłka Ręczna

09.12.2013
Kołbacz

dz.
17.12.2013
Trzcińsko-Zdrój

-----
chł.
17.12.2013
Banie

dz. 18.03.2014
Szczecin
-----
chł. 17.03.2014
Szczecin

dz. 03.04.2014
Dobrzany
-----
chł. 10.04.2014
Szczecin


dz. 15.04.2014
Szczecin
-----
chł. 28.04.2014
Nowogard

Mini Siatkówka

10.01.2014
Gryfino
dziewczęta
chłopcy

24.01.2014
Widuchowa

dziewczęta
chłopcy

dz. 14.03.2014
Police
-----
chł. 11.03.2014
Pyrzyce


dz. 15.04.2014
Wałcz
-----
chł. 03.04.2014
Wałcz


dz. 21.05.2014
Szczecin
-----
chł. 06.05.2014
Pyrzyce

Mini Koszykówka

dziewczęta
04.02.2014
Gardno

--------------
chłopcy
05.02.2014
Chwarstnica

dziewczęta
13.02.2014
Banie

--------------
chłopcy
11.02.2014
Banie

02.04.2014
Szczecin


dz. 16.04.2014
Szczecin
-----
chł. 15.04.2014
Stargard Szcz.

10-11.05.2014
Koszalin

Ind. Biegi Przełajowe

-------

26.03.2014
Rurka k. Chojny

-------

-------


08.04.2014
Police
komunikat WSZS

Drużynowy
4-bój LA klas VI

bez eliminacji rejonowych

20.05.2014
Gryfino
-----
dziewczęta
chłopcy
-----
ind. dziewczęta
ind. chłopcy

-----
3-bój indywidualny
dziewczęta
chłopcy

-------

-------

dz.
28.05.2014

Złocieniec

------
chł.
29.05.2014
Złocieniec

Biegi rozstawne - sztafety

bez eliminacji rejonowych

14.05.2014
Gryfino

-------

-------


26.05.2014
Stargard Szczeciński
komunikat WSZS

.
GIMNAZJA

Nazwa imprezy

Rejonowe
(rejon I, II)

Powiatowe

Regionalne

Półfinały Wojewódzkie

Finały Wojewódzkie

Szkolna Liga LA

regulamin

-------

18.09.2013
Gryfino
dziewczęta
chłopcy

-------

-------

08.10.2013
Szczecin
dziewczęta
chłopcy

Sztafetowe Biegi Przełajowe

24.09.2013
Gryfino

11.10.2013
Gryfino

-------

-------

17.10.2013
Tychowo
dziewczęta
chłopcy

Piłka Nożna
- dz.


(Rejon II)
23.10.2013
Gryfino

28.10.2013
Gryfino


12.05.2014
Szczecin

29.05.2014
Widuchowa

09.06.2014
Stargard Szczeciński

Szachy – drużynowe

-------

19.11.2013
Gryfino

Zgłoszenia do 31.10.2013 bezpośrednio do WSZS Szczecin

05.12.2013
Koszalin

Unihokej
-------------
pobierz przepisy

I Rejon
dz. i chł.
12.11.2013
Gryfino

-----
II Rejon
dz. i chł.
14.11.2013
Widuchowa

dz. i chł.
27.11.2013
Widuchowa

14.03.2014
Dębno

-------

dz. 27.03.2014 Bierzwnik
-----
chł. 03.04.2014
Mrzeżyno

Tenis stołowy – drużynowy


04.12.2013
Chwarstnica

14.01.2014
Trzcińsko-Zdrój

05.03.2014
Przelewice

-------

18.03.2014
Międzyzdroje

Piłka Ręczna

Rejon I i II
chł.
13.12.2013
Gryfino

18.12.2013
Gryfino - chł.

-------
16.01.2014
Gryfino - dz.

dz. 28.03.2014
Gryfino
-----
chł. 24.03.2014
Dębno


dz. 14.04.2014
Dębno
-----
chł. 16.04.2014
Banie

13.05.2014
Koszalin

Piłka Siatkowa

I Rejon
dz. i chł.
09.01.2014
Kołbacz

-----
II Rejon
dz. i chł.
09.01.2014
Widuchowa

dz.
29.01.2014
Widuchowa

-------
chł.
30.01.2014
Gryfino

dz. 12.03.2014
Police
-----
chł. 14.03.2014
Pyrzyce

dz. 26.03.2014
Police
-----
chł. 15.04.2014
Pyrzyce

dz. 09.05.2014
Drawsko Pomorskie
-----
chł.
15.05.2014
Świnoujście

Koszykówka – dziewcząt

Rejon I i II
07.03.2014
Gryfino

12.03.2014
Gryfino

02.04.2014
Gryfino

05.05.2014
Resko

08.05.2014
Szczecin

Koszykówka – chłopców

Rejon I i II
07.03.2014
Gryfino

13.03.2014
Gryfino

26.03.2014
Lipiany

14.04.2014
Gryfino

13.05.2014
Stargard Szczeciński

Indywidualne Biegi Przełajowe

--------

26.03.2014
Rurka k. Chojny

------

-------


08.04.2014
Police
komunikat WSZS

Piłka Nożna
- chł.

Rejon I i II
04.04.2014
Gryfino

11.04.2014
Gryfino

15.05.2014
Gryfino

21.05.2014
Łobez

02.06.2014
Łobez

LA – Indywidualna
(Powiatowa Olimpiada Młodzieży)

--------

22.05.2014
Gryfino

-------

-------

04.06.2014
Białogard
komunikat WSZS
----
dodatkowe
kwalifikacje

Biegi rozstawne - sztafety

bez eliminacji rejonowych

14.05.2014
Gryfino

-------

-------

26.05.2014
Stargard Szczeciński
komunikat WSZS

.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Nazwa imprezy

Powiatowe

Regionalne

Finały Wojewódzkie

Szkolna Liga LA

regulamin

18.09.2013
Gryfino
dziewczęta
chłopcy

-------

21.05.2014
Stargard Szczeciński

Sztafetowe Biegi Przełajowe

11.10.2013
Gryfino

-------

17.10.2013
Tychowo
dziewczęta
chłopcy

Piłka Nożna

dz.
16.10.2013
Gryfino

-----
chł.
22.10.2013
Gryfino

dz. 28.05.2014
Myślibórz

dz. 03.06.2014
Gryfice
-----
chł. 10.06.2014
Koszalin

Szachy - drużynowe

Zgłoszenia do 19.10.2013 bezpośrednio do WSZS w Szczecinie

05.12.2013
Koszalin

Piłka Ręczna

dz.
03.12.2013
Mieszkowice

------
chł.
11.12.2013
Mieszkowice

dz. 07.04.2014
Szczecin
-----
chł. 07.04.2014
Gryfino

dz. 28.04.2014
Szczecin
-----
chł. 14.04.2014
Szczecin

Piłka Siatkowa

dz.
12.02.2014
Chojna

-----
chł.
06.02.2014
Gryfino

dz. 25.03.2014
Police
-----
chł. 27.03.2014 Chojna

dz. 07.04.2014
Kołobrzeg
-----
chł. 09.04.2014
Koszalin

Koszykówka

dz.
29.01.2014
Gryfino

-----
chł.
05.03.2014
Gryfino

dz. 08.04.2014
Gryfino
-----
chł. 04.04.2014
Lipiany

dz. 15.04.2014
Koszalin
-----
chł. 10.04.2014
Koszalin

Tenis stołowy – drużynowy

19.12.2013
Chojna

06.03.2014
Szczecin

19.03.2014
Międzyzdroje

Unihokej

Zgłoszenia do 19.10.2013 bezpośrednio do WSZS w Szczecinie

dz. 15.04.2014
Mrzeżyno
-----
chł. 10.04.2014
Dębno

Biegi rozstawne - sztafety

14.05.2014
Gryfino

-------

26.05.2014
Stargard Szczeciński