Jesteś tutaj: Strona główna » Sport Szkolny » Kalendarze rozgrywek » Archiwum » Kalendarze rozgrywek 2013/2014

AKTUALNOŚCI

Strona 1 z 18  > >>

lis 24, 2014
22 listopada odbył się I rzut XVI edycji Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich.
lis 24, 2014
Serdecznie zapraszamy na najbliższe imprezy sportowe organizowane przez MOS
paź 13, 2014
433 osoby uczestniczyły w "deszczowej", 77 edycji naszych biegów.
paź 8, 2014

Dziewczęta z Gryfina i chłopcy ze Szczecina tryumfowali w finale wojewódzkim tegorocznej Szkolnej Ligi LA

Kalendarze rozgrywek - rok szkolny 2013/2014
.
SZKOŁY PODSTAWOWE

Nazwa imprezy

Rejonowe
(rejon Gryfino)

Powiatowe

Regionalne

Półfinały Wojewódzkie

Finały Wojewódzkie

Sztafetowe Biegi Przełajowe

24.09.2013
Gryfino

11.10.2013
Gryfino

-------

-------

17.10.2013
Tychowo
dziewczęta
chłopcy

Mini Piłka Nożna - dz.


21.10.2013
Gryfino


29.10.2013
Gryfino

02.06.2014
Gryfino

09.06.2014
Gryfino

09.06.2014
Stargard Szczeciński

Mini Piłka Nożna - chł.

03.04.2014
Gryfino

15.04.2014
Gryfino

21.05.2014 Dębno

04.06.2014
Dębno

18.06.2014
Szczecin

Unihokej
-------------

dz. 13.11.2013
Chwarstnica
-----
chł. 13.11.2013
Gardno

dz. 28.11.2013
Trzcińsko-Zdrój

------
chł. 28.11.2013
Widuchowa

07.03.2014
Dębno

-------

dz. 10.04.2014
Mrzeżyno
-----
chł. 08.04.2014
Tuczno

Szachy – drużynowe

-------

19.11.2013
Gryfino


22.11.2013
Gościno

Drużynowy tenis stołowy

10.12.2013
Gryfino

12.12.2013
Swobnica

07.03.2014
Police

-------

18.03.2014
Międzyzdroje

Mini Piłka Ręczna

09.12.2013
Kołbacz

dz.
17.12.2013
Trzcińsko-Zdrój

-----
chł.
17.12.2013
Banie

dz. 18.03.2014
Szczecin
-----
chł. 17.03.2014
Szczecin

dz. 03.04.2014
Dobrzany
-----
chł. 10.04.2014
Szczecin


dz. 15.04.2014
Szczecin
-----
chł. 28.04.2014
Nowogard

Mini Siatkówka

10.01.2014
Gryfino
dziewczęta
chłopcy

24.01.2014
Widuchowa

dziewczęta
chłopcy

dz. 14.03.2014
Police
-----
chł. 11.03.2014
Pyrzyce


dz. 15.04.2014
Wałcz
-----
chł. 03.04.2014
Wałcz


dz. 21.05.2014
Szczecin
-----
chł. 06.05.2014
Pyrzyce

Mini Koszykówka

dziewczęta
04.02.2014
Gardno

--------------
chłopcy
05.02.2014
Chwarstnica

dziewczęta
13.02.2014
Banie

--------------
chłopcy
11.02.2014
Banie

02.04.2014
Szczecin


dz. 16.04.2014
Szczecin
-----
chł. 15.04.2014
Stargard Szcz.

10-11.05.2014
Koszalin

Ind. Biegi Przełajowe

-------

26.03.2014
Rurka k. Chojny

-------

-------


08.04.2014
Police
komunikat WSZS

Drużynowy
4-bój LA klas VI

bez eliminacji rejonowych

20.05.2014
Gryfino
-----
dziewczęta
chłopcy
-----
ind. dziewczęta
ind. chłopcy

-----
3-bój indywidualny
dziewczęta
chłopcy

-------

-------

dz.
28.05.2014

Złocieniec

------
chł.
29.05.2014
Złocieniec

Biegi rozstawne - sztafety

bez eliminacji rejonowych

14.05.2014
Gryfino

-------

-------


26.05.2014
Stargard Szczeciński
komunikat WSZS

.
GIMNAZJA

Nazwa imprezy

Rejonowe
(rejon I, II)

Powiatowe

Regionalne

Półfinały Wojewódzkie

Finały Wojewódzkie

Szkolna Liga LA

regulamin

-------

18.09.2013
Gryfino
dziewczęta
chłopcy

-------

-------

08.10.2013
Szczecin
dziewczęta
chłopcy

Sztafetowe Biegi Przełajowe

24.09.2013
Gryfino

11.10.2013
Gryfino

-------

-------

17.10.2013
Tychowo
dziewczęta
chłopcy

Piłka Nożna
- dz.


(Rejon II)
23.10.2013
Gryfino

28.10.2013
Gryfino


12.05.2014
Szczecin

29.05.2014
Widuchowa

09.06.2014
Stargard Szczeciński

Szachy – drużynowe

-------

19.11.2013
Gryfino

Zgłoszenia do 31.10.2013 bezpośrednio do WSZS Szczecin

05.12.2013
Koszalin

Unihokej
-------------
pobierz przepisy

I Rejon
dz. i chł.
12.11.2013
Gryfino

-----
II Rejon
dz. i chł.
14.11.2013
Widuchowa

dz. i chł.
27.11.2013
Widuchowa

14.03.2014
Dębno

-------

dz. 27.03.2014 Bierzwnik
-----
chł. 03.04.2014
Mrzeżyno

Tenis stołowy – drużynowy


04.12.2013
Chwarstnica

14.01.2014
Trzcińsko-Zdrój

05.03.2014
Przelewice

-------

18.03.2014
Międzyzdroje

Piłka Ręczna

Rejon I i II
chł.
13.12.2013
Gryfino

18.12.2013
Gryfino - chł.

-------
16.01.2014
Gryfino - dz.

dz. 28.03.2014
Gryfino
-----
chł. 24.03.2014
Dębno


dz. 14.04.2014
Dębno
-----
chł. 16.04.2014
Banie

13.05.2014
Koszalin

Piłka Siatkowa

I Rejon
dz. i chł.
09.01.2014
Kołbacz

-----
II Rejon
dz. i chł.
09.01.2014
Widuchowa

dz.
29.01.2014
Widuchowa

-------
chł.
30.01.2014
Gryfino

dz. 12.03.2014
Police
-----
chł. 14.03.2014
Pyrzyce

dz. 26.03.2014
Police
-----
chł. 15.04.2014
Pyrzyce

dz. 09.05.2014
Drawsko Pomorskie
-----
chł.
15.05.2014
Świnoujście

Koszykówka – dziewcząt

Rejon I i II
07.03.2014
Gryfino

12.03.2014
Gryfino

02.04.2014
Gryfino

05.05.2014
Resko

08.05.2014
Szczecin

Koszykówka – chłopców

Rejon I i II
07.03.2014
Gryfino

13.03.2014
Gryfino

26.03.2014
Lipiany

14.04.2014
Gryfino

13.05.2014
Stargard Szczeciński

Indywidualne Biegi Przełajowe

--------

26.03.2014
Rurka k. Chojny

------

-------


08.04.2014
Police
komunikat WSZS

Piłka Nożna
- chł.

Rejon I i II
04.04.2014
Gryfino

11.04.2014
Gryfino

15.05.2014
Gryfino

21.05.2014
Łobez

02.06.2014
Łobez

LA – Indywidualna
(Powiatowa Olimpiada Młodzieży)

--------

22.05.2014
Gryfino

-------

-------

04.06.2014
Białogard
komunikat WSZS
----
dodatkowe
kwalifikacje

Biegi rozstawne - sztafety

bez eliminacji rejonowych

14.05.2014
Gryfino

-------

-------

26.05.2014
Stargard Szczeciński
komunikat WSZS

.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Nazwa imprezy

Powiatowe

Regionalne

Finały Wojewódzkie

Szkolna Liga LA

regulamin

18.09.2013
Gryfino
dziewczęta
chłopcy

-------

21.05.2014
Stargard Szczeciński

Sztafetowe Biegi Przełajowe

11.10.2013
Gryfino

-------

17.10.2013
Tychowo
dziewczęta
chłopcy

Piłka Nożna

dz.
16.10.2013
Gryfino

-----
chł.
22.10.2013
Gryfino

dz. 28.05.2014
Myślibórz

dz. 03.06.2014
Gryfice
-----
chł. 10.06.2014
Koszalin

Szachy - drużynowe

Zgłoszenia do 19.10.2013 bezpośrednio do WSZS w Szczecinie

05.12.2013
Koszalin

Piłka Ręczna

dz.
03.12.2013
Mieszkowice

------
chł.
11.12.2013
Mieszkowice

dz. 07.04.2014
Szczecin
-----
chł. 07.04.2014
Gryfino

dz. 28.04.2014
Szczecin
-----
chł. 14.04.2014
Szczecin

Piłka Siatkowa

dz.
12.02.2014
Chojna

-----
chł.
06.02.2014
Gryfino

dz. 25.03.2014
Police
-----
chł. 27.03.2014 Chojna

dz. 07.04.2014
Kołobrzeg
-----
chł. 09.04.2014
Koszalin

Koszykówka

dz.
29.01.2014
Gryfino

-----
chł.
05.03.2014
Gryfino

dz. 08.04.2014
Gryfino
-----
chł. 04.04.2014
Lipiany

dz. 15.04.2014
Koszalin
-----
chł. 10.04.2014
Koszalin

Tenis stołowy – drużynowy

19.12.2013
Chojna

06.03.2014
Szczecin

19.03.2014
Międzyzdroje

Unihokej

Zgłoszenia do 19.10.2013 bezpośrednio do WSZS w Szczecinie

dz. 15.04.2014
Mrzeżyno
-----
chł. 10.04.2014
Dębno

Biegi rozstawne - sztafety

14.05.2014
Gryfino

-------

26.05.2014
Stargard Szczeciński