Jesteś tutaj: Strona główna » Sport Szkolny » Kalendarze rozgrywek » Archiwum » Kalendarze rozgrywek 2014/2015

AKTUALNOŚCI

Strona 1 z 53  > >>

gru 11, 2023
Komunikat z zakończenia XXIV edycji Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich
paź 10, 2023
Wyniki 93 edycji Gryfińskich Masowych Biegów Przełajowych
paź 5, 2023
28 września odbył się ostatni "Czwartek Lekkoatletyczny" jesiennej edycji.
paź 4, 2023
Komunikat końcowy ze Szkolnej Ligi LA - Gryfino, 27.09.2023 r.
Kalendarze rozgrywek 2014/2015

SZKOŁY PODSTAWOWE

Nazwa imprezy

Rejonowe
(rejon Gryfino)

Powiatowe

Regionalne

Półfinały Wojewódzkie

Finały Wojewódzkie

Sztafetowe Biegi Przełajowe

30.09.2014
Gryfino

15.10.2014
Gryfino

-------

-------

22.10.2014
Przelewice
-----
wyniki

Mini Piłka Nożna - dz.

23.09.2014
Gryfino

17.10.2014
Widuchowa

20.05.2015 Dębno

03.06.2015
Dębno

17.06.2015 Lejkowo

Mini Piłka Nożna -chł.

16.04.2015
Gryfino

28.04.2015
Widuchowa

20.05.2015
Szczecin

09.06.2015
Widuchowa

12.06.2015 Szczecinek

Unihokej
-------------

pobierz przepisy

dz. 12.11.2014
Gardno

-----
chł. 12.11.2014 Chwarstnica

21.11.2014
Trzcińsko-Zdrój
---
dziewczęta
chłopcy

23.03.2015
Dębno

-------

dz. 26.03.2015
Grzmiąca

-----

chł. 25.03.2015
Grzmiąca

Szachy – drużynowe

-------

19.11.2014
Gryfino

Zgłoszenia do 31.10.2014 bezpośrednio do WSZS Szczecin

12.12.2014
Gościno
-----
wyniki

Drużynowy tenis stołowy

27.11.2014
Gryfino

04.12.2014
Swobnica

13.02.2015
Szczecin

-------

13.04.2015 Międzyzdroje

Mini Piłka Ręczna

11.12.2014
Kołbacz

15.12.2014
Banie

dz. 11.03.2015
Dębno
----
chł. 17.03.2015
Szczecin

dz. 10.04.2015 Dębno
----
chł. 17.04.2015 Barlinek

dz. 24.04.2015 Koszalin
-----
chł. 28.04.2015 Szczecin

Mini Siatkówka

14.01.2015
Widuchowa

10.02.2015
Widuchowa

19.03.2015
Pyrzyce

dz. 27.04.2015 Czaplinek
----
chł. 10.04.2015 Szczecin

dz. 08.05.2015
Szczecin
-----
chł. 07.05.2015 Szczecin

Mini Koszykówka

dz. 26.02.2015
Gryfino

-----
chł. 27.02.2015

Gryfino

dz. 03.03.2015
Gryfino

-----
chł. 09.03.2015
Gryfino

dz.
25.03.2015 Szczecin
-----
chł. 24.03.2015 Szczecin

dz. 20.04.2015 Szczecin
-----
chł. 13.04.2015 Szczecin

dz. 04.05.2015 Szczecin
-----
chł. 05.05.2015 Szczecin

Ind. Biegi Przełajowe

-------

26.03.2015
Rurka

-------

-------


14.04.2015
Gryfino
-----
wyniki

Drużynowy
4-bój LA klas VI

bez eliminacji rejonowych

18.05.2015
Gryfino
-----
dziewczęta
chłopcy
-----
ind. dziewczęta
ind. chłopcy
-----
3-bój LA klas V
dziewczęta
chłopcy

-------

-------

dz. 27.05.2015
Złocieniec

wyniki
-----
chł. 28.05.2015
Złocieniec
wyniki

Biegi rozstawne - sztafety

bez eliminacji rejonowych

13.05.2015
Gryfino

-------

-------

19.05.2015
Szczecin
-----
wyniki


GIMNAZJA

Nazwa imprezy

Rejonowe
(rejon I, II)

Powiatowe

Regionalne

Półfinały Wojewódzkie

Finały Wojewódzkie

 

Organizator MOS
www.mosgryfino.pl

tel./fax. 91 415 16 58

Organizator WSZS
www.wszs.szczecin.internetdsl.pl

tel./fax. 91 484 21 70

Szkolna Liga LA

regulamin

-------

19.09.2014
Gryfino
---
dziewczęta
chłopcy

-------

-------

08.10.2014
Szczecin
-----
dziewczęta
chłopcy

Sztafetowe Biegi Przełajowe

30.09.2014
Gryfino

15.10.2014
Gryfino

-------

-------

22.10.2014
Przelewice
-----
wyniki

Piłka Nożna
- dz.

24.09.2014
Gryfino

21.10.2014
Widuchowa

21.05.2015
Szczecin

02.06.2015
Widuchowa

12.06.2015 Wałcz

Szachy – drużynowe

-------

19.11.2014
Gryfino

Zgłoszenia do 31.10.2014 bezpośrednio do WSZS Szczecin

05.12.2014
Szczecin

Unihokej
-------------
pobierz przepisy

17.11.2014
Gryfino

26.11.2014
Widuchowa

10.03.2015
Dębno

-------

dz. 09.04.2015 Mrzeżyno
-----
chł. 16.04.2015 Wierzchowo

Tenis stołowy – drużynowy

02.12.2014
Gardno

08.12.2014
Trzcińsko-Zdrój

13.02.2015
Smolnica

-------

13.04.2015 Międzyzdroje

Piłka Ręczna

rejon I i II
18.12.2014
Gryfino

09.01.2015
Gryfino

dz. 12.03.2015
Szczecin

-----
chł. 18.03.2015 Banie

dz. 24.03.2015 Szczecin
-----
chł. 31.03.2015 Drawsko Pomorskie

dz. 20.05.2015
Złocieniec
-----
chł. 29.04.2015 Świdwin

Piłka Siatkowa

11.02.2015
Kołbacz

dz. 19.02.2015
Widuchowa

-----
chł. 20.02.2015
Gryfino

dz. 18.03.2015
Police

-----
chł.
16.03.2015
Szczecin

dz. 31.03.2015 Czaplinek
-----
chł.
23.03.2015 Wałcz

dz. 28.04.2015 Wałcz
-----
chł. 14.04.2015 Pyrzyce

Koszykówka – dziewcząt

05.03.2015
Gryfino

16.03.2015
Gryfino

30.03.2015
Gryfino

29.04.2015 Gryfino
28.05.2015 Koszalin

Koszykówka – chłopców


05.03.2015

Gryfino

12.03.2015
Gryfino

27.04.2015
Gryfino

05.05.2015
Stargard Szcz.

14.05.2015 Koszalin

Indywidualne Biegi Przełajowe

--------

26.03.2015
Rurka

------

-------


14.04.2015
Gryfino

-----
wyniki

Piłka Nożna
- chł.

17.04.2015
Gryfino

29.04.2015
Gryfino

25.05.2015 Żuków
03.06.2015
Wałcz

12.06.2015
Wałcz

LA – Indywidualna
(Powiatowa Olimpiada Młodzieży)

--------

26.05.2015
Gryfino

-------

-------

10.06.2015
Szczecin

-----
komunikat końcowy

Biegi rozstawne - sztafety

bez eliminacji rejonowych

13.05.2015
Gryfino

-------

-------

19.05.2015
Szczecin
-----
wyniki


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Nazwa imprezy

Powiatowe

Regionalne

Finały Wojewódzkie


Organizator MOS
www.mosgryfino.pl

tel./fax. 91 415 16 58

Organizator WSZS
www.wszs.szczecin.internetdsl.pl

tel./fax. 91 484 21 70

Szkolna Liga LA

regulamin

19.09.2014
Gryfino

-------

20.05.2015
Koszalin

-----
wyniki

Sztafetowe Biegi Przełajowe

15.10.2014
Gryfino

-------

22.10.2014
Przelewice

-----
wyniki

Piłka Nożna

dz. 01.10.2014
Gryfino

---
chł. 02.10.2014
Gryfino

dz. 27.05.2015
Myślibórz

-----
chł. 15.05.2015
Myślibórz

dz. 03.06.2015
Koszalin
-----
chł. 16.06.2015
Koszalin

Szachy - drużynowe

Zgłoszenia do 31.10.2014 bezpośrednio do WSZS w Szczecinie

10.12.2014
Szczecin

Piłka Ręczna

dz. 03.12.2014
Mieszkowice

---
chł. 10.12.2014
Mieszkowice

dz. 26.03.2015
Szczecin

-----
chł. 23.03.2015 Szczecin

dz. 22.04.2015
Szczecin

-----
chł. 22.04.2015
Stargard Szcz.

Piłka Siatkowa

dz. 11.03.2015
Chojna

-----
chł. 10.03.2015
Gryfino

dz. 25.03.2015 Police
-----
chł. 25.03.2015 Szczecin

dz. 29.04.2015
Kołobrzeg

-----
chł. 15.04.2015
Szczecin

Koszykówka

dz. 17.02.2015
Gryfino

-----
chł. 13.02.2015
Gryfino

dz. 31.03.2015
Gryfino
-----
chł. 26.03.2015 Lipiany

dz. 17.04.2015
Resko

-----
chł. 23.04.2015
Stargard Szcz.

Tenis stołowy – drużynowy

14.01.2015
Chojna

06.03.2015
Smolnica

16.03.2015
Złocieniec

Unihokej

Zgłoszenia do 31.10.2014 bezpośrednio do WSZS w Szczecinie

dz. 30.03.2015
Goleniów
-----
chł. 31.03.2015
Goleniów

Biegi rozstawne - sztafety

13.05.2015
Gryfino

-------

19.05.2015
Szczecin
-----
wyniki