Komunikat z zakończenia XXIV edycji Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich
Wyniki 93 edycji Gryfińskich Masowych Biegów Przełajowych
paź 10, 2016

81. MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Podsumowanie zawodów. Wyniki końcowe oraz zdjęcia z zawodów.

.
W sobotnie przedpołudnie 8 października pogoda nas nie rozpieszczała ale wbrew pozorom nie było tak źle. Przez chwilę pokropił drobny deszczyk, postraszył i sobie poszedł gdzieś dalej. Jednak sam fakt niepewnej pogody, 12 stopni na dworze oraz kiepskie poprzednie dni sprawiły, że wielu potencjalnych chętnych "odpuściło" i na starcie 81 edycji MBP stanęło sporo mniej zawodników jak w edycji kwietniowej.
Frekwencja mniejsza (biegi ukończyło 474 zawodników i zawodniczek) ale emocji nie brakowało. Tradycyjnie na szyjach wszystkich, którzy bieg ukończyli zawisły pamiątkowe medale. Były także fajne koszulki i dyplomy dla pierwszych "10" w kategoriach. Najlepsi dostali takrze nagrody rzeczowe.
Oprócz mieszkańców naszej Gminy gościliśmy biegaczy z innych rejonów naszego powiatu oraz województwa. Startowali młodzi zawodnicy z Chojny, Dobrej Nowogardzkiej, Goleniowa, Polic, Pyrzyc, Stargardu i Szczecina.